Yhteystiedot

Kukunori ry

Malmin raitti 17 B-C

00700 Helsinki

Markus Raivio

Toiminnanjohtaja

markus.raivio@kukunori.fi

 

Mediakontaktit

Anita Patanen

anita.patanen@kukunori.fi

040 482 4132

 

Y-tunnus

2824373-3

Verkkolaskutus (.pdf)

 

Tietosuojaseloste

Kukunorin tietosuojaseloste (.pdf)

Hallinto

Markus Raivio profiilikuva

Markus Raivio

Toiminnanjohtaja

markus.raivio@kukunori.fi

045 632 1973

Suvi_mv

Suvi Törnqvist

Talous- ja hallintopäällikkö

suvi.tornqvist@kukunori.fi

040 180 3277

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Markus Vähälä

Kehityspäällikkö

markus.vahala@kukunori.fi

050 346 1011

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Anita Patanen

Viestintäpäällikkö

anita.patanen@kukunori.fi

040 482 4132

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Susanna Kaste

Toimistosihteeri

susanna.kaste@kukunori.fi

040 6175207

Soilikki black

Soilikki Viljanen

Vaikuttavuusasiantuntija

soilikki.viljanen@kukunori.fi

0400 610709

Kulttuurikongi

Anu Kantola seisoo kädet puuskassa ikkunan vieressä hymyillen

Anu Kantola

Hankepäällikkö

anu.kantola@kukunori.fi

040 557 4303

Emmimv

Emmi Benson

Kokeilupäällikkö

emmi.benson@kukunori.fi

0505744216

cecilia

Cecilia Lindstrom

Verkostokoordinaattori

cecilia.lindstrom@kukunori.fi

0406522000

Kävelyfutis

aapo

Aapo Kotkavuori

Tiimivastaava

aapo.kotkavuori@kukunori.fi

+358 40 627 7044

Roso

sampo

Sampo Riskilä

Hankepäällikkö

sampo.riskila@kukunori.fi

040 732 8115

maetka_promo_riitta_©_Anni_Laivoranta_MV

Riitta Huttunen

Promootio- ja viestintävastaava

riitta.huttunen@kukunori.fi

Harri_Kentala

Harri Kentala

Studio- ja tuotantovastaava

harri.kentala@kukunori.fi

Carita Lehtniemi

Ohjaaja / viestintä ja visuaalisuus

carita.lehtniemi@kukunori.fi

+358 40 3562733

Aleksi Lemola

Ohjaaja / ääni- ja mediatuotanto

aleksi.lemola@kukunori.fi

+358 40 144 8367

Työntekijämme yhteistyöhankkeissa

Huudikoutsit-hanke yhdessä Irti Huumeista ry:n kanssa

henrik

Henrik Linnavirta

Osallisuuspäällikkö

henrik.linnavirta@kukunori.fi

040 552 7077

LOVME- hanke yhdessä Kakspyn kanssa