Yhteystiedot

Kukunori ry

Malmin raitti 17 B-C

00700 Helsinki

yhteys@kukunori.fi

Markus Raivio

Toiminnanjohtaja

markus.raivio@kukunori.fi

 

Mediakontaktit

Matias Sakko

matias.sakko@kukunori.fi

041 433 4887

 

Y-tunnus

2824373-3

Verkkolaskutus (.pdf)

Hallinto

markusr

Markus Raivio

Toiminnanjohtaja

markus.raivio@kukunori.fi

045 632 1973

vellu

Veli-Matti Lehikoinen

Yhteyspäällikkö

veli-matti.lehikoinen@kukunori.fi

040 551 6716

annabella

Annabella Ruuska

Toimistopäällikkö

annabella.ruuska@kukunori.fi

040 170 8595

Suvi_mv

Suvi Törnqvist

 

suvi.tornqvist@kukunori.fi

040 180 3277

Kulttuurikongi

heidi_karjalainen

Heidi Karjalainen

Hankepäällikkö

heidi.karjalainen@kukunori.fi

040 652 2000

jokke

Jokke Pulkkinen

Kokeilupäällikkö

jokke.pulkkinen@kukunori.fi

040 828 5577

vellu

Veli-Matti Lehikoinen

Kokemusasiantuntija

veli-matti.lehikoinen@kukunori.fi

040 551 6716

Kävelyfutis

rauni

Rauni Koikkalainen

Hankepäällikkö

rauni.koikkalainen@kukunori.fi

040 056 9419

matias

Matias Sakko

Tiedotuspäällikkö

matias.sakko@kukunori.fi

041 433 4887

aapo

Aapo Kotkavuori

Lajipäällikkö

aapo.kotkavuori@kukunori.fi

Mental Beauty Records

sampo

Sampo Riskilä

Hankepäällikkö

sampo.riskila@kukunori.fi

040 732 8115

fanni

Fanni-Laura Mäntylä

Hankemarkkinointipäällikkö

fanni-laura.mantyla@kukunori.fi

anssi_känsälä_profiili

Anssi Känsälä

Verkkotuottaja

anssi.kansala@kukunori.fi

Harri_Kentala

Harri Kentala

Studio- ja tuotantovastaava

harri.kentala@kukunori.fi

maetka_promo_riitta_©_Anni_Laivoranta_MV

Riitta Huttunen

Promootio- ja viestintävastaava

riitta.huttunen@kukunori.fi

Propellipäät

markusv

Markus Vähälä

Hankepäällikkö

markus.vahala@kukunori.fi

050 346 1011

outi

Outi Linnolahti

Arviointi-ja seurantapäällikkö

outi.linnolahti@kukunori.fi

050 402 12 33

milla

Milla Mäkinen

Muutosmuotoilupäällikkö

milla.makinen@kukunori.fi

050 539 9210

raisa

Raisa Omaheimo

Palvelumuotoilupäällikkö

raisa.omaheimo@kukunori.fi

050 351 9133

Työntekijämme yhteistyöhankkeissa

Kaunis mieli -hanke yhdessä Taiteen Sulattamon kanssa

Metsälintu

Metsälintu Pahkin

Koulutuskehittäjä

metsalintu.pahkin@kukunori.fi

MindFood-hanke yhdessä FinFami Uusimaan kanssa

henrik

Henrik Linnavirta

Osallisuuspäällikkö

henrik.linnavirta@kukunori.fi

040 552 7077

tiina

Tiina Miinalainen

Mediapäällikkö

tiina.miinalainen@kukunori.fi

050 550 8282

LOVME- hanke yhdessä Kakspyn kanssa