Yhteystiedot

Kukunori ry

Malmin raitti 17 B-C

00700 Helsinki

yhteys@kukunori.fi

Markus Raivio

Toiminnanjohtaja

markus.raivio@kukunori.fi

 

Mediakontaktit

Matias Sakko

matias.sakko@kukunori.fi

041 433 4887

 

Y-tunnus ja laskutustiedot

Y-tunnus 2824373-3

Verkkolaskuosoitteemme:

Operaattori: OpusCapita Group – Itella (003710948874)

OVT-tunnus: 003728243733

Hallinto

markusr

Markus Raivio

Toiminnanjohtaja

markus.raivio@kukunori.fi

045 632 1973

sari

Sari Péry

Talous- ja hallintopäällikkö

sari.pery@kukunori.fi

040 180 3277

annabella

Annabella Ruuska

Toimistopäällikkö

annabella.ruuska@kukunori.fi

040 170 8595

vellu

Veli-Matti Lehikoinen

Yhteyspäällikkö

veli-matti.lehikoinen@kukunori.fi

040 551 6716

niko

Nikodeemus Toukola

Videotuotantopäällikkö

nikodeemus.toukola@kukunori.fi

Mervi Siren

Tapahtumapäällikkö

mervi.siren@kukunori.fi

040 193 2500

Kävelyfutis

rauni

Rauni Koikkalainen

Hankepäällikkö

rauni.koikkalainen@kukunori.fi

040 056 9419

niko

Niko Rajala

Valmennuspäällikkö

niko.rajala@kukunori.fi

0400 284 008

matias

Matias Sakko

Tiedotuspäällikkö

matias.sakko@kukunori.fi

041 433 4887

Mental Beauty Records

sampo

Sampo Riskilä

Hankepäällikkö

sampo@mentalbeautyrecords.fi

heidi

Heidi Nurmi

Julkaisupäällikkö

heidi@mentalbeautyrecords.fi

fanni

Fanni-Laura Patanen

Hankemarkkinointipäällikkö

fanni@mentalbeautyrecords.fi

julia

Julia Sjöblom

Promootiopäällikkö

julia@mentalbeautyrecords.fi

riku

Riku Turpeinen

A&R-päällikkö

riku@mentalbeautyrecords.fi

sani

Sani Valoranta

Tuotantopäällikkö

sani@mentalbeautyrecords.fi

teemu

Teemu Vehkala

Studiopäällikkö

teemu@mentalbeautyrecords.fi

Propellipäät

markusv

Markus Vähälä

Hankepäällikkö

markus.vahala@kukunori.fi

050 346 1011

outi

Outi Linnolahti

Arviointi-ja seurantapäällikkö

outi.linnolahti@kukunori.fi

050 402 12 33

milla

Milla Mäkinen

Muutosmuotoilupäällikkö

milla.makinen@kukunori.fi

050 539 9210

ville

Ville Olkkonen

Chief Digital Officer

ville.olkkonen@kukunori.fi

040 774 8952

raisa

Raisa Omaheimo

Palvelumuotoilupäällikkö

raisa.omaheimo@kukunori.fi

050 351 9133

Työntekijämme yhteistyöhankkeissa

Kaunis mieli -hanke yhdessä Taiteen Sulattamon kanssa

pihla

Pihla Kuikka

Kokemuskoulutuspäällikkö

pihla.kuikka@kukunori.fi

044 593 2137

MindFood -hanke yhdessä FinFamin kanssa

henrik

Henrik Linnavirta

Osallisuuspäällikkö

henrik.linnavirta@kukunori.fi

040 552 7077

tiina

Tiina Miinalainen

Mediapäällikkö

tiina.miinalainen@kukunori.fi

050 550 8282

LOVME- hanke yhdessä Kakspyn kanssa