Yhteystiedot

Kukunori ry

Malmin raitti 17 B-C

00700 Helsinki

yhteys@kukunori.fi

Markus Raivio

Toiminnanjohtaja

markus.raivio@kukunori.fi

 

Mediakontaktit

Anita Patanen

anita.patanen@kukunori.fi

040 482 4132

 

Y-tunnus

2824373-3

Verkkolaskutus (.pdf)

 

Tietosuojaseloste

Kukunorin tietosuojaseloste (.pdf)

Hallinto

Markus Raivio profiilikuva

Markus Raivio

Toiminnanjohtaja

markus.raivio@kukunori.fi

045 632 1973

Suvi_mv

Suvi Törnqvist

Talous- ja hallintopäällikkö

suvi.tornqvist@kukunori.fi

040 180 3277

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Anita Patanen

Viestintä

anita.patanen@kukunori.fi

040 482 4132

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Susanna Kaste

Toimistosihteeri

susanna.kaste@kukunori.fi

040 6175207

Kulttuurikongi

Jari-Pekka Hietsilta

Hankepäällikkö

Jari-Pekka.hietsilta@kukunori.fi

044 353 6521

Kävelyfutis

rauni

Rauni Koikkalainen

Hankepäällikkö

rauni.koikkalainen@kukunori.fi

040 056 9419

aapo

Aapo Kotkavuori

Lajipäällikkö

aapo.kotkavuori@kukunori.fi

Roso

sampo

Sampo Riskilä

Hankepäällikkö

sampo.riskila@kukunori.fi

040 732 8115

maetka_promo_riitta_©_Anni_Laivoranta_MV

Riitta Huttunen

Promootio- ja viestintävastaava

riitta.huttunen@kukunori.fi

Harri_Kentala

Harri Kentala

Studio- ja tuotantovastaava

harri.kentala@kukunori.fi

Carita Lehtniemi

Ohjaaja / viestintä ja visuaalisuus

carita.lehtniemi@kukunori.fi

+358 40 3562733

Aleksi Lemola

Ohjaaja / ääni- ja mediatuotanto

aleksi.lemola@kukunori.fi

+358 40 144 8367

Propellipäät

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Markus Vähälä

Hankepäällikkö

markus.vahala@kukunori.fi

050 346 1011

outi

Outi Linnolahti

Arviointi-ja seurantapäällikkö

outi.linnolahti@kukunori.fi

050 402 12 33

milla

Milla Mäkinen

Muutosmuotoilupäällikkö

milla.makinen@kukunori.fi

050 539 9210

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Elina Partanen

Viestintä-assistentti

elina.partanen@kukunori.fi

0400 353 457

Lasse Larkka

Graafinen suunnittelija

lasse.larkka@kukunori.fi

 045 1292 484

Työntekijämme yhteistyöhankkeissa

Kaunis mieli -hanke yhdessä Taiteen Sulattamon kanssa

Metsälintu

Metsälintu Pahkin

Koulutuskehittäjä

metsalintu.pahkin@kukunori.fi

MindFood-hanke yhdessä FinFami Uusimaan kanssa

henrik

Henrik Linnavirta

Osallisuuspäällikkö

henrik.linnavirta@kukunori.fi

040 552 7077

tiina

Tiina Miinalainen

Mediapäällikkö

tiina.miinalainen@kukunori.fi

040 550 8282

LOVME- hanke yhdessä Kakspyn kanssa